Zynga Chip Satışı
Zynga Chip Satışı

Zamanlarınızı güzel geçirmek için çaba sarf ettiğiniz zynga poker oyununu ara vermeden devamlı bir şekilde sanal ortamda vakit geçirebilmek için vazgeçilmez bir oyundur. Oyunda sanal para olarak tanımlanan chip bakiyenizin yükseltmek oyunda daha fazla bakiye ile oynamak için mutlaka bakiyenizi belirli aralıklarla takip ederek gerekli önlemleri alabilirsiniz. Site üzerinden online bir şekilde chip satın alarak oyun bakiyenizi arttırabilirsiniz.

Ödeme kanallarını kullanarak hesabınıza bakiye yüklemek için yapmanız gerekenler chip paketlerini inceleyerek bütçeniz için en uygun paketi belirledikten sonra ödeme yöntemlerini kullanarak bakiye satın alabilirsiniz.

Banka havale ve kredi kartı ödeme koşullarının bulunduğu ve chip satın alma işlemlerinizin sadece 5 dakika içerisinde gerçekleşmesi mümkündür. Kredi kartı ödemelerinde % 3.7 kesinti yaşanmaktadır. Kolay ve güvenilir ödeme koşulları ile güvenilir bir şekilde kart bilgilerinizi girerek chip satın alabilirsiniz. İnternet sektöründe faaliyet gösteren onlarca site arasında firmamız olarak müşterilerimize daima memnuniyet konusun ilk planda tutarak hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz. Yıllardır chip satışı konusunda hizmet vererek binlerce kişiye chip satışı yaparak hizmet anlayışımızdan memnun bırakmış bulunmaktayız.

Kolay ve kullanılabilir bir ara yüz ile site içerisinde daha rahat bir şekilde satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir tasarım kullanılmıştır. Müşterilerimizin daha hızlı ve güvenli bir şekilde kart bilgilerini ve hesap bilgilerini paylaşabilecekleri şekilde tasarlanmış ve koruma altına alınmış olan sitemizde rahat bir şekilde işlemlerinizi online bir şekilde aktif olarak gerçekleştirebilirsiniz. İlk alımlarınızda kuşku duymanız mutlaka hoş görülen bir olaydır yalnız hizmeti satın aldıktan sonra güven sorununu ortadan kalkacağına inanıyoruz. Uzman ekibimiz ile chip satın alma hizmetlerini daha güvenli bir şekilde yapabilmeniz için sürekli bir şekilde çalışmalar yapmaktayız.

Aktif Üye 6050
Teslim Edilen Sipariş 9513
Facebook
Sıkça Sorulan Sorular
Sitemizde sol üst tarafta bulunan kayıt ol tuşuna basınız. Gerekli bilgileri doldurup, kullanıcı sözleşmesini okuduktan sonra okudum yazısını tıklayıp kayır ol butonuna basınız. Akabinde mail adresinize mail gelecek sizin yapmanız gereken mail adresinizden onaylamak. Eğer yapamaz veya bir hata ile karşılaşırsanız canlı destek hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kolayca kredi kartı ile ödeme yapabilmektesiniz. Üye girişi yapmalısınız sonrasında ödeme yöntemlerinde KREDİ KARTI İLE ÖDEME bölümüne gelip websitemizden yapmak istediğiniz toplam alışveriş tutarını girip akabinde güvenlik kodunu da girip devam tuşuna basıyoruz. Açılan ekranda telefonunuza gelen kodu giriyoruz. Karşınıza gelen kart bilgilerinizi sisteme girip devam diyorsunuz. kredi kartı ödemeleri 3d security güvenlik kontrolünden geçmektedir. Ödeme onayı ardından bakiyenize yasnımaktadır. Bakiyeniz olduğu web sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Websitemiz üzerinden 7 gün 24 saat mobil ödeme yapabilirsiniz. Mobil ödeme yaparken %50 gibi bir rakam fazla ödersiniz fakat bu ödediğiniz fazla para bize gelmez, operatörünüzün kestiği masraflar ws sebebiyle 2 katı fazla ödeme yapmak zorunda kalırsınız bunun yerine kredi kartı veya banka havalesi yapmanızı öneririm. Eğer banka hesabınız veya kredi kartınız yoksa anlaşmalı olduğumuz bankalardan herhangi bir masraf ödemeden para yatırıp ürün alabilirsiniz.

Zynga poker chip aktarımlarımız ortalama 5-10 dakika arasıdır. 7 kişilikUzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Chip aktarımlarınız sabah 10:00 ile gece 03:00 arasında yapılmaktadır. Ban riskini minimum seviyeye getirebilmek için farklı ülkelerden girdiğimiz kendi hesaplarımız ile sizin türkiyeden giren hesabınıza oyun kuralları çerçevesinde aktarım sağlanmaktadır. 

 

Bir çok oyun grubu epin olarak teslim edilmektedir. 7 gün 24 Atm den yapacağınız ödemelerde herhangi bir masraf Ödemezsiniz, ayrıca havalede yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi kartı - mobil ödeme seçeneklerinden de mevcut. websitemizdeki hesabınıza (üyeliğinize) para yüklediğiniz taktirde sipariş vereceğiniz Tüm ürünleri sistem otomatik olarak anında  7 & 24 epin verecektir. E-pin lerinizi oyun ekranında fiş al butonuna tıklayıp Game Kart seçeneğini kullanarak bozdurabilirsiniz.

epin olarak teslim edilen ürünler 7 gün 24 saat websitemiz tarafından otomatik olarak teslim edilmektedir. Fakat zynga poker chip aktarımlarımız sabah saat 10:00 ile gece 03:00 arasında yapılmaktadır. Detaylı bilgiyi canlı destek hattımızdan alabilirsiniz.